Elif FERGANE

İngilizce Öğretmeni

Düzce doğumludur.

Öğrenim hayatı Düzce Namıkkemal İlkokulunda başlamıştır. Düzce Anadolu Ticaret Meslek ve Anadolu Lisesinde ortaokul ve lise öğrenimini tamamlamıştır.1998 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur.

Dyned İl Koordinatörü ve eğitmeni, TTKB İngilizce Dersi Eğitici Eğitmeni, Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Eğitici Eğitmeni, Fatih Projesi Teknoloji Destekli Eğitici Eğitmeni ve DesignFils Projesi Eğitmeni olarak öğretmen eğitimleri vermiştir. Eba Dijital İçerik geliştirme ekibinde ve EBA TV Temel Eğitim İçerik Geliştirme Ekibinde İngilizce dersleri için içerik geliştirmiştir.

Halen Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı İngilizce Mobil Uygulama Geliştirme  ekibi üyesi,  Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü (CPD )Continuing Professional Development Dijital içerik tasarım ekibi üyesi , Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde eTwinning Online Eba İçerik Geliştirme Üyesi  olarak uzaktan eğitimler hazırlamaktadır. Ayrıca 2009 yılından beri eTwinning Düzce İl Koordinatörüdür.  , Aynı zamanda Düzce Hürriyet Ortaokulu İngilizce öğretmenidir.


HAZIRLADIĞI EĞİTİMLER

 

 


WEBİNARLAR