Özge İNCE

İngilizce Öğretmeni

İstanbul doğumludur.

Öğrenim hayatı İstanbul Silivri Ortaköy Sezin Öztaş İlköğretim okulunda başladı. Silivri Yabancı Dil Ağırlıklı Liseyi bitirdi. (2005).  Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Lisans Programını (2010) tamamladı. Anadolu Üniversitesi Eğitimde Teknoloji Entegrasyonu Anabilim Dalımda Eğitim Teknolojileri (2020) alanında Yüksek Lisansını bitirdi.

2011 yılında atandığı Şanlıurfa, Halfeti Saylakkaya Ortaokulunda eTwinning projeleri ile tanışmış ve yürüttüğü projeler ile birçok kalite ve Avrupa Kalite etiketi almıştır.

ITEC (Katılımcı Sınıflar için Yenilikçi Teknolojiler) projesinin, 4. ve 5. fazında vaka çalışması yürütmüş. “INTEL Tasarım Odaklı Öğretmen Eğitimi” projesinde yer almıştır. DesignFils projesinde eğitmenlik yapmıştır. Görev yaptığı Cihangir Ortaokulunda 2013-2015 yılları arasında “S.O.S Planet A Robotics Project” ve 2018-2020 yılları arasında “The European Heritage Project” adlı Erasmus+ projelerini yürütmüştür. Bakanlığımız tarafından İngilizce dersi için hazırlanan mobil uygulamalar “My English Path”, “İzle Öğren” ve “Eba Yaz Okulu” için içerik geliştirmiştir. EBA TV Ortaokul İngilizce İçerik Geliştirme ekibi üyesi olarak TRT EBA TV için içerik geliştirmiştir.

eTwinning faaliyeti kapsamında 2015 yılında kurulan eTwinning İçerik geliştirme ekibinin üyesidir. Ulusal ve uluslararası çeşitli konferanslarda çevrimiçi ölçme ve değerlendirme konuları ile ilgili seminer ve atölye çalışmaları gerçekleştirmiştir.


HAZIRLADIĞI EĞİTİMLER

Kurs sayfasına gitmek için resme tıklayın…

 


WEBİNARLAR

.