eEYY Kurs Tanıtım Modülü

 

Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Kursumuza hoşgeldiniz ve sizleri kursumuzda görmek bizim için büyük bir sevinç ve umuyoruz ki kurs süresince bütün beklentilerinizi gerçekleştirme imkanı bulabileceksiniz.

Kurs portalında nasıl çalışacağınızı görmek için videoyu izleyiniz.

 

Kurs Tanıtım Modülümüzde kursumuz ile ilgili gerekli bilgilendirme ve önerilerin yanı sıra, kurs yol haritamızı ve haftalık çalışma programımızı bulacaksınız. Kursumuz 02.09.2019 tarihinde başlayıp , 30.09.2019 tarihinde tamamlanacaktır . Bu nedenle kurs tarihlerine dikkat etmenizi rica ediyoruz. Kurs Sertifikasını alabilmek için belirtilen sürede bütün görev ve Quizlerin tamamlanmış olması gerekmektedir. Her Modül 1 hafta sürecek ve bu zaman zarfında esnek zamanlı çalışma imkanına sahip olabileceksiniz.

Her hafta sonunda Pazar günü akşam 21:00 de Quiz modülü kapatılacaktır. bu yüzden kurs haftalık çalışma konularını haftaya yaymanız, zamanında bitirebilmeniz için yardımcı olabilir. Her modül için önerilen çalışma 3 saattir.

Kurs çalışma Programı

 

 

Programı net görmek için Tıklayınız !

 

Kurs ile ilgili sorularınız ve yardım almak için her modülün sonundaki Questions bölümünü kullanınız yada Facebook grubumuzda yazınız. Proje ortağı bulmaya ve proje konunuz hakkında düşünmeye 1. modülden itibaren başlayabilirsiniz.

Sertifika Gereksinimleri

1- Modül Quizlerini Tamamlayınız.

2- Verilen Görevleri Yapınız.

3- Kurs sonunda bir proje eTwinning Oluşturunuz. Projelerin 30 Eğlül e kadar size 5. modülde verilecek olan araca yüklenecektir .

Tanıtım Modülü Görevleri 

  • Facebook Grubunuza katılınız.
  • Padlet aracında kendinizi tanıtınız.
  • Kurs tanıtım modülü Quizini tamamlayınız.

Kendinizi Tanıtınız 

Padlet ile yapıldı

Padlet e yazmak için Pembe + işaretini tıklayın ve açılan kutuya üste adınız alta iae tanıtımınızı yazabilirsiniz.

Her kurs modülü sonunda modül badgeini alabileceksiniz ve kurs bitiminde badgeninizde tamamlanmış olacaktır. Facebook grubumuzda Yayınlayabilirsiniz.

Modül rozetlerinizi bu alanda bulabileceksiniz.

 

İyi Çalışmalar Diliyorum 🙂 

 Adil Tuğyan