ESEP – Kurs tanıtım Modülü

Hosgeldiniz – Aral Reklam

 

Merhaba Sevgili Öğretmen Arkadaşlar,

ESEP ve eTwinning Alanı kursumuza hoş geldiniz.

Avrupa komisyonu 2020 yılı itibarı ile bütün Avrupa birliği eğitim ve proje platformlarını tek bir alanda toplama kararı aldı ve bu çalışmalar sonucunda ESEP – European School Education Platform ( Avrupa Okul Eğitimi Platformu) ortaya çıktı. Hala taşınma ve güncelleme çalışmaları devam etse de, hem proje yapan hem de yeni başlayan öğretmenlerimiz projelerini oluştururken ve üzerinde çalışıyorken  sistemin yeni olmasından dolayı bir takım teknik sorunlar ile karşılaşabiliyor ve bazen geç yardım aldığı için teşviki kırılıp uzaklaşabiliyor. Hem bu nedenlerden dolayı hem de yeni platformun tanıtımı ve sizlere için doğru bilgiye ulaşma ve başucu rehberi olması amacı ile bu eğitimi oluşturduk. Her biriniz içim yararlı ve hayırlı olmasını diliyoruz.

Kursu nasıl alabilirim?

Kurs platformumuzda yeniyseniz lütfen kursu nasıl alacağınıza dair yönergeleri takip etmek için videoyu izleyiniz.

Kursta Neler var ?

Kursumuzda sırası ile,

 • Tüm yönleri ile EESEP tanıtımı
 • Hesap oluşturma, profil düzenleme
 • Tüm yönleri ile eTwinning alanının tanıtımı
 • eTwinning Twinspace alanının bölümlerin tanıtımı ve kullanımı
 • eTwinning davranış kurallarını
 • eTwinning 2024 temasını

bulabileceksiniz  Kısaca ihtiyacınız olan her sorunun cevabını bulabileceğinizi umuyoruz. Bunların yanı sıra bir takım modül odaklı görev, aktivite ve quizler var.

Calendar date Computer Icons Clip art - calendar png download - 863*726 - Free Transparent Calendar png Download. - Clip Art LibraryKurs başlangıç ve bitiş tarihleri

Kursumuz  katılımcıların kendi hız ve zamanında yapabilecekleri esnek zamanlı bir kurstur ve hep açık kalacaktır. Bir öğrettim materyali niteliğine de sahiptir, Bu nedenle esnek bir zaman çizelgesi oluşturup kursu ona göre tamamlayabilirsiniz.

Education Certificate PNG, Vector, PSD, and Clipart With Transparent Background for Free Download | PngtreeKurs Sertifikasını nasıl alabilirim?

Kursumuzu bitirdiğinizde bir kurs bitirme sertifikası alacaksınız. Sertifikanın alına bilmesi için bütün modül quizlerinin doğru cevaplanmış olması ve modül ilerlenme barlarının tam olması gerekmektedir..

Kursun arkasında imler var?

Kurs tasarımcı ve eğitmenleri eTwinning içerik geliştirme Ekibi üyelerinden oluşmaktadır.

Free clip art "Help Desk" by damyon Yardım Masası

Kurs ile ilgili sorularınız için kurs eğitmenlerine  eposta göndermeyiniz. Sorularınızı Facebook Grubumuz üzerinden sorabilir diğer kurs katılımcıları ile etkileşimde bulunabilirsiniz. Gelen sorular cevabından eminseniz yardım edebilirsiniz, da grup etkileşimini dahada arttıracaktır. kayıt konusunda sorunlar yaşıyor iseniz Facebook grubumuz ve il koordinatörünüzden yardım alabilirsiniz.

Team Icon Png Clipart - Full Size Clipart (#5792706) - PinClipartTanışma Alanı

Kursa hangi ilden katılıyorsunuz ve branşınız nededir ? Daha önce hiç eTwinning projesi yaptınız mı ? eTwinning projeleri sizde öğrenci öğrenmesine katkı saplıyor mu ? İstediğiniz soruyu kısa olarak adınız ve soyasınızı ekleyip yazabilirsiniz.

 

Padlet ile yapıldı

 

Tasks Icon, Transparent Tasks.PNG Images & Vector - FreeIconsPNGGörevler

 • Kurs bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Kursumuzun Facebook grubuna katılınız ve istenen sorulara cevap veriniz.
 • Animate from Audio Web aracına gidiniz. karakter ve arka plan seçiniz sesinizi kaydedip bitince animasyonunuzu Facebook grubumuzda paylaşınız.
 • Örnek animasyon

 

 • Bu aracı eTwinning Projelerinde nasıl kullanabiliriz ? fikirlerinizi Facebook grubumuzda yazınız .

Başarılar dileriz .