Modül 3 – ESEP – Twinspace /eTwinning Proje Çalışma ve İşbirliği alanı

Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

ESEP ve eTwinning kursumuzun 3. Modülüne hoş geldiniz. Bu modülde eTwinning Twinspace – proje çalışma  ve işbirliği alanını çalışıyor olacağız. Bir önceki modülde  gerçekleştirdiğiniz muhteşem çalışmalar, ilham ve işbirliği için çok teşekkür ederiz.

Twinspace artık ESEP ile birlikte yeni bir ara yüze sahip ve gelişmeye devam ediyor. eTwinning Twinspace, öğretmenlerin ve öğrencilerin projelerini yönetmek, kaynakları paylaşmak, iletişim kurmak ve işbirliği yapmak için kullanabilecekleri çevrimiçi bir platformdur. Twinspace, bir sınıfın veya proje grubunun sanal bir çalışma alanı olarak hizmet verir.

İşte eTwinning Twinspace’in bazı özellikleri:

İnfografiği tam görmek için imlecinizi görselin üzerine getirip tıklayınız.

eTwinning Twinspace, öğretmenlerin ve öğrencilerin küresel bir perspektifle işbirliği yapmalarını ve öğrenmelerini sağlayan bir platformdur. Bu platform, eğitimde yenilikçi yaklaşımların benimsenmesine ve öğrencilerin kültürel farkındalıklarını artırmasına yardımcı olur.

Twinspace Proje Çalışma ve İşbirliği Alanı Videosu

Videoyu izlerken notlar alabilir ve kendi Twinspace alanınızda uygulamalar yapabilirsiniz.

 

Twinspace Sayfa Oluşturma, Düzenleme, Materyal Yükleme, Online Meeting Oluşturma Videosu

Bu videoda proje etkinlik sayfaı, materyallerinizi yükleme ve çevrimiçi görüşmeler konularındaki tanıtımları bulabileceksiniz. Sizde kendi uygulamalarınızı yapmayı unutmayınız.

 

Twinboard Özelliği ve Kullanımı

Twinboard, Twinspace sayfalar kısmında oluşturabileceğiniz işbirlikçi bir sayfadır.

 

 

Twinspace :

 

Twinspace Alanları

 

 

Proje Fikirleri

Bir proje fikriniz var ise ve bir ortak arıyorsanız bu Padlet sizler için. Adınızı soyadınızı okulunuzu ve proje fikrinizi yazınız. ( Zorunlu aktivite değildir.)

 

 

Padlet ile yapıldı

 

Tasks Icon, Transparent Tasks.PNG Images & Vector - FreeIconsPNGGörevler

Başarılar dileriz.