Twinspace – Kurs Gereksinimleri ve Eğitmenler Hakkında

Kursun Amacı

Hoş geldiniz sevgili öğretmenlerimiz.

Bu eğitim, eTwinning  projesi yürütecek olan veya halihazırda proje yürüten öğretmenlere  yönelik proje kalitesini arttırmak için Twinspace platformundaki araçların  nasıl etkili kullanılacağına ve proje kapsamında  hazırlanan çalışmaların  Twinspace’de nasıl  paylaşılacağına ve Twinspace’in genel anlamda nasıl organize edilebileceğine yönelik  bilgiler,öneriler ve ipuçları içermektedir.

Kurs Bitirme Kriterleri

Kursumuz 25 Mart 2019 da başlayacak ve her modül için ayrılan süre 2 gün olacaktır. Kursumuz 12 Nisan 2019 da tamamlanacaktır. 12 Nisan 2*019 Cuma günü kapanış webinarımız olacaktır. Olumsuz bir sonuç ile karşılaşmamak için verilen tarihlere dikkat ediniz. Eğitim 7  modülden oluşmaktadır.Eğitimi tamamlamak  için modüllerden sonra verilen görevleri yerine getirmeniz,her modül sonunda yer alan quizleri ve  kurs sonunda bulunan kurs tamamlama quizini almanız gerekmektedir. Kursumuzda iş birliğini ve iletişimi Facebook grubumuz üzerinden sağlayacağız. Modül sonlarında sizden istenen görevleri yaptıktan sonra Facebook grubumuzda yayınlamanız ve yapılan gönderilere pozitif geri dönütler vermek işbirliği ve iletişim açısından oldukça önemlidir.

Facebook Grubumuz için link : Yeni Twinspace Online Kursu

Kursu Nasıl Alabilirim ?

Kursa kayıt ve kurs süresince çalışır iken neler yapmanız gerektiği konusunda bilgi için lütfen videoyu izleyiniz.

Kurs Zaman Çizelgesi

Kursumuzun çalışma takvimini inceleyiniz.


 Yardım ve Destek

Sorularınız olduğunda ve kurs ile ilgili bir problem yaşadığınızda lütfen Facebook grubu üzerinden iletişime geçiniz ve sorularınızı Facebook Grubumuzdan yazınız. Eğitmenlere veya eTwinning UDS ekibine kişisel email göndermeyiniz. Sorularınız mutlaka cevaplanacaktır.

 Eğitmenler Hakkında

Görevler 

1- Kurs bilgilerini okuyunuz.

2- Facebook Grubumuza katılınız ve ilinizi ve hoş geldiniz mesajınızı kurs zaman çizelgesi gönderisinin altına yazınız.

3- Facebook Grubunda diğer katılıncıların gönderilerine geri dönüt veriniz.

4- Kurs portalı videosunu izleyiniz.

5- Tanıtım modülü quizini yapmayı unutmayınız.

Modül Rozeti

 

Başarılar Dileriz.

Adil Tugyan – Ünsal Saper